NTV Frekans

By on Mart 19, 2013

NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye ‘nin ilk haber kanalıdır. Ocak 1999 ‘da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye ‘de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür – sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor. Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV ‘nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor. Tarafsızlığı, ulusal öğelere ve evrensel etik değerlere saygılı, ilkeli yayın anlayışı, izleyicisi ile kurduğu iletişim, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile NTV, sadece bir haber kanalı değil, aynı zamanda kamuoyu nezdinde de itibarlı ve “güvenilir haber” ile eş anlamlı bir marka.

Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700 ‘den fazla ödüle layık görülen NTV, insanların haber alma özgürlüğünü karşılama ve kamuoyunu bilinçlendirme motivasyonu ile hareket ediyor. Merkezi İstanbul’;da bulunan NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor.

NTV Frekans Bilgileri

Karasal yayın
Türkiye geneli – VHF 12
Ankara’;da – UHF 60 ve UHF 67

Uydu yayını
Türksat 3A – 11054 H 30000 5/6
Digiturk – 41. kanal
D-Smart – 31. kanal
DFH Network – 4. kanal

Kablo yayını
Kablo TV – S 17
Teledünya – 46. kanal

Uydu radyo yayını
Türksat 3A – 11054 H 30000 5/6
D-Smart – 529. kanal

ADSL ile IPTV
Tivibu – 56. kanal


ntv

SPONSORLU BAĞLANTILAR


2 Comments

 1. Kelleci60

  24 Ağustos 2013 at 15:42

  hacı eywallah bulduk sizin sayenizde 1 saat pc oynama hakkımız var.

  • admin

   26 Ağustos 2013 at 23:43

   İyi seyirler…

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>