Flash TV Frekans

By on Aralık 10, 2013

Flash TV, 1992 yılında yayın hayatına başlayan bir eğlence kanalıdır… Türkiye ‘nin ikinci özel televizyonu olarak yayın hayatına başlamıştır. Daha önceden Bursa merkezli olan kanal daha sonra İstanbul ‘a taşınmıştır. En önemli ekran yüzleri ise Mustafa Yenigün, Latif Doğan ve Yalçın Çakır ‘dır. D-Smart, Digiturk, Kablo TV, Teledünya ve Türksat uydusundan izlenebilmektedir. Flash Haber ‘i hafta içi Yalçın Çakır, hafta sonu ise İlker Akkurt sunmaktadır.

Gerçek Kesit programı Bursa ‘da çekilmiştir. Programda gerçek hayattan olaylar ekrana taşınmaktadır. Dizide Cahit Kaşıkçılar, Mehmet Vanlıoğlu, Nevzat Çiftçi, Zeki Bıçakçı, Mesut Hakyemez, Berat Demireğer gibi Bursa ‘lı oyuncular rol almıştır. Bunun dışında Tap On isimli bir müzik programı yayınlamıştır. Bu program ise 90 ‘lı yıllarda meşhur olan Türkçe şarkılara yeniden söz yazılarak komik şarkılar yapılmıştır.

Flash TV, Türkiye ‘de evlilik programlarının başlamasında öncü olmuştur. İlk olarak Esra Erol ‘un sunduğu Desti İzdivaç programını yayınlamıştır.

Bir dönem kanalın haberlerini gazeteci Savaş Ay sunmuştur. Haber bültenlerini şuanda ise Mustafa Yenigün ve İlker Akkurt sunmaktadır. Gece haberlerini ise yıllardır Flash TV ‘de haberleri sunan Gökhan Taşkın sunmaktadır. Bunun yanında şarkıcı Latif Doğan ‘ın sunduğu Küstüm Show ve Yalçın Çakır ‘ın hazırlayıp sunduğu programlar yer almaktadır…

Flash TV ‘nin en güncel ve yeni frekans bilgileri:


flash-tv

Karasal yayın
Türkiye geneli : VHF 12
Ankara ‘da : UHF 32

Uydu yayını
Türksat : 11096 POL : V SR : 30000 FEC : 5/6
Digiturk : 37. kanal
D-Smart : 86. kanal

Kablo yayını
Kablo TV : S 15
Teledünya : 31. kanal

SPONSORLU BAĞLANTILAR


YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>