Can Erzincan TV Frekans

By on Kasım 20, 2013

Can Erzincan Tv Yönetim Kurulu Başkanı Recep Aktaş; “yaklaşık altı aydır uyduda Erzincanımızın da bir tv kanalı olsun diye uğraşıyoruz. Bu uğraşım sırasında ne zorluklarla karşılaştığımı anlatamam ama hamd olsunki Allahın izniyle vede yardımı ile başardık.

Artık Erzincanımızın da uyduda bir kanalı var” diye konuştu… Ayrıca Aktaş, “canlı yayın aracımız hazır önümüzdeki haftalarda inşallah Erzincan ‘dan da canlı yayınlara başlayacağız. Erzincanspor ve Erzincan Refahiyespor maçlarını da yayınlamayı düşünüyoruz. Can Erzincan Tv yönetim kurulu Başkanı Recep Aktaş Can Erzincan TV ‘nin isminden dolayı bölgesel yada yerel bir kanal olmadığını ulusal ve genel yayın içerikli bir kanal olduğunu belirterek gerekirse isminin de daha sonra değişebileceğini ve Can Erzincan TV ‘nin ülkemize ve Erzincanımıza hayırlı olsun” dedi.

Can Erzincan TV Frekans Bilgileri


can-erzincan-tv

Türksat

12562
Polarizasyon : V – Dikey
Kapsama : Batı
SR :25000
FEC : 5/6

SPONSORLU BAĞLANTILAR


YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>