1 Ocak ‘ta D-Smart ‘a Yeni Film ve Dizi Kanalları Geliyor

By on Kasım 28, 2013

D-Smart aboneleri, 1 Ocak ‘ta yeni sinema ve dizi kanallarına kavuşuyor… D-Smart, Hollywood ‘un en popüler stüdyolarından Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) ile uzun dönemli bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmayla D-Smart, MGM ‘in üreteceği yeni filmler ve stüdyonun yeni ve eski dönem klasik yapımlarını aboneleriyle buluşturacak.

Bu anlaşma kapsamında D-Smart, MGM ‘in 2012 yılında dünya çapında milyar dolarlık gişe başarısı yakalamış olan ‘Hobbit: Beklenmedik Yolculuk’;, serinin devam filmi ‘Hobbit: Smaug ‘un Viranesi’; ve final filmi olan ‘Hobbit: Gittim ve Döndüm ‘e ek olarak, son zamanların hit filmleri arasına giren ‘Hansel&Gretel: Cadı Avcıları’; ve ‘2013 yapımı Carrie ve Robocop’; filmlerinin de yayıncısı olma hakkını aldı.

D-Smart aboneleri ayrıca ‘Dört Nikah Bir Cenaze’;, ‘Pembe Panter’; (1964, 2006), ‘Pembe Panter Coşuyor’;, ‘Demir Maskeli Adam’;, ‘Roma’;, ‘Gecenin Sıcağında’; ve ‘Bazıları Sıcak Sever’; gibi klasikleşmiş filmleriyle de D-Smart sinema kanallarında buluşacak.

Yeni gelecek kanalların isimleri ise şöyle olacak : DiziSmart Platin HD , MovieSmart Action HD , MovieSmart Fest HD , MovieSmart Platin HD , MovieSmart Platin 2 HD

D-Smart aboneleri, içerikleri TV ekranlarından ya da istedikleri zaman D-Smart BLU üzerinden, bulundukları her yerden iPad, bilgisayar ve akıllı cep telefonlarından , HD kalitesinde izleyebilecekler. 3D özelliği taşıyan filmler de bu teknolojiyle izlenebiliyor.


d-smart-logo

SPONSORLU BAĞLANTILAR


YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>